0 Gün
0 Saat
0 Dakika
0 Saniye

Son Katılım günü geçti

Yarışmaya Katıl

Sık Sorulan Sorular

Yarışmanın son soru sorma tarihi ve yarışma takvimini öğrenmek için lütfen şartname dosyasını indiriniz.

Şartname yarışma katılım koşulları ve yarışmanın takvimi ile birlikte tüm detaylarını içeren ev sahibi üniversite ve Çuhadaroğlu arasındaki yazılı belgedir. Öğrenci proje yarışması her sene yarışmayı birincilikle kazanan öğrenci / öğrencilerin üniversitelerinin ev sahipliğinde düzenlenir. Yarışma ile ilgili sorularınızın yanıtları için, yarışmaya katılacak tüm öğrencilerimizin, şartname bölümünden şartnamemizi dikkatlice okumalarını, önemle rica ederiz. Yarışma katılım şartları ve detayları ile ilgili her sorunuz için "Yarışma Şartnamemiz" sizlere sorularınızın cevapları için yardımcı olacaktır.

Web sitesinden doldurup bize imzalı kopyasını ileteceğiniz yarışma katılım formunun son gönderilme tarihi, yarışma başvurularının sona ereceği tarih ile aynıdır. Şartnamede de belirtildiği üzere tüm öğrencilerimiz; fiziki projelerini kargo ile sevk adresine ( Bakınız Şartname) gönderirken imzaladığı ve mail olarak ilettiği bu yarışma katılım formlarını da ıslak imzalı haliyle göndermelidir.

Öncelikle şartnamemizi ve yarışma takvimimizi incelemenizi ve okumanızı rica ederiz. Yarışmamıza katılabilmemiz için yarışmanın duyuru tarihinde öğrenci olduğunuzu muhakkak belgelemeniz gerekmektedir. Bu nedenle projenizi; şartnamede yazan sevk adresine, son başvuru tarihinden önce kargo ile teslim ederken; o tarihte öğrenci olduğunuzu belgeleyen “Öğrenci Belgenizi “de gönderiniz içerisinde muhakkak iletmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde yarışmamıza katılım hakkı kazanamayacaksınız.

Aradığınız cevabı burada bulamadınız mı? İletişime geçin
Icon For Angle-double-up